Размер шрифта

A A A

Цвета сайта

T T

Графік правядзення «прамых тэлефонных ліній» кіраўнікамі вытворчых упраўленняў УП «Гроднааблгаз»


п/п

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Найменаванне
вытворчага ўправлення, РГЗ

Дата правядзення

Час
правядзення

Тэлефон
1

ТУРЛАЙ
Дзмітрый
Васільевіч

ВУ «Гроднагаз»

07.02.2019
02.05.2019
01.08.2019
14.11.2019

10.00-11.00

+375 152 79-00-05

2

ПАДГАЙСКІ
Іван
Іванавіч

ВУ «Лідагаз»

16.01.2019
17.04.2019
17.07.2019
16.10.2019

9.00-10.00

+375 154 61-17-35

3

КАВАЛЬЧУК
Андрэй Александравіч

ВУ «Слонімгаз»

08.01.2019
02.04.2019
02.07.2019
01.10.2019

14.00-15.00

+375 5162 4-88-35

4

ЛАБУНОЎ
Дзмітрый Валер'евіч

ВУ «Валкавыскгаз»

06.02.2019
15.05.2019
21.08.2019
20.11.2019

10.00-12.00

+375 1512 9-18-89

5

МЯДЗВЕЦКІ
Валянцін Іосіфавіч

ВУ «Смаргоньгаз»

29.01.2019
16.04.2019
10.07.2019
22.10.2019

11.00-12.00

+375 1592 3-89-01

6

МЕЦЕЛІЦА
Ян
Браніслававіч

Воранаўскі РГЗ

14.02.2019
16.05.2019
25.09.2019
12.12.2019

9.00-10.00

+375 1594 2-09-04

7

ПРЭДКА
Антон
ІосІфавІч

Іўеўскі РГЗ

12.02.2019
09.04.2019
09.07.2019
08.10.2019

9.00-10.00

+375 1595 2-72-14

8

КАЗЛОЎ
Дзмітрый Анатольевіч

Навагрудскі РГЗ

20.02.2019
22.05.2019
28.08.2019
20.11.2019

14.00-15.00

+375 1597 4-08-10

9

Карповіч
Мікалай
Вікеньцьевіч

Щчучынскі РГЗ

16.01.2019
10.04.2019
17.07.2019
15.11.2019

10.00-11.00

+375 1514 2-70-51

10

ГАНЧАР
Юрый Іванавіч

Дзятлаўскі РГЗ

14.03.2019
13.06.2019
12.09.2019
12.12.2019

11.00-12.00

+375 1563 6-04-88

11

ХЛЫСТОЎ
Игар Анатольевіч

Мастоўкі РГЗ

19.03.2019
18.06.2019
17.09.2019
17.12.2019

10.00-12.00

+375 1515 6-46-49

12

ШОЦЬ
Юрый Аляксандравіч

Астравецкі РГЗ

29.03.2019
28.06.2019
27.09.2019
27.12.2019

14.00-15.00

+375 1591 2-35-56

13

ШЛЯХТО
Юрый
Чэслававіч

Скідзельскі РГЗ

16.01.2019
10.04.2019
17.07.2019
15.11.2019

10.00-11.00

+375 152 47-17-20

14

ШВАБА
Валянцін
Казіміравіч

Бераставіцкі РГЗ

14.02.2019
16.05.2019
19.09.2019
19.12.2019

10.00-12.00

+375 1511 7-48-31

15

РАДЗІОН
Анатоль
Іванавіч

Свіслачскі РГЗ

01.03.2019
21.05.2019
01.08.2019
05.12.2019

10.00-12.00

+375 1513 3-36-45

16

РАДЗЕЦКІ
Мікалай Іванавіч

Карэлічскі РГЗ

24.01.2019
25.04.2019
25.07.2019
24.10.2019

9.00-10.00 +375 1596 2-13-97
17

ГАЛУЗА
Юрый
Антонавіч

Ашмянскі РГЗ

06.02.2019
22.05.2019
14.08.2019
04.12.2019

10.00-11.00 +375 1593 7-86-06
18

ЧВЯРТОК
Аляксандр
Уладзіміравіч

Зельвенскі РГЗ

24.01.2019
18.04.2019
18.07.2019
17.10.2019

9.00-10.00 +375 1564 2-41-64